کسب و کار

خشم مردانه گیشه های آمریکا را تسخیر کرد

فیلم سینمایی خشم مردانه با بازی جیسون استاتهام است که اکرانش را با فروش 8.1 میلیون دلاری در گیشه های آمریکا آغاز نموده است.

23 خرداد 1400

قرارداد 4.5میلیارد تومانی صنعت فولاد با استارت اپ ها منعقد شد

محمد صالح خالقی دبیر شبکه فن بازار ملی ایران در حاشیه دهمین نمایشگاه اینوتکس2021 که اکنون در حال برگزاری است به خبرنگاران گفت: یکی از بخش های این نمایشگاه ریورزپیچ است که در آن صنایع مختلف نیازهای خود را ارائه می نمایند.

20 خرداد 1400

شاخص بورس به یک میلیون واحد هم برمی شود؟

خبرنگاران: بازیگران بورس منتظر واکنش بازار به تصمیم حمایتی سران قوا خواهد بود. هر چند که در صورت تداوم ریزش شاخص ممکن است باید منتظر اصلاحات بعدی نیز بود.

4 خرداد 1400

کلنگ خط پردازش پسماندهای خشک در شاهرود زده شد

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه حفاظت و صیانت از محیط زیست از دغدغه های جدی مدیریت شهری است، گفت: تفکیک زباله از مبدا و جداسازی و بازیافت می تواند نقش به سزایی در پیشگیری از آلودگی های محیط زیست ایفا کند.

24 اردیبهشت 1400

راه طولانی بازار کهنه قم تا تبدیل شدن به مرکز اقتصاد گردشگری

در قالب یک نگاه مثبت اندیشانه و عیب پوشانه در نگاه اولیه و به محض ورود به بازار کهنه قم شاهد تابش ملایم نور از دریچه های گنبدی بازار به اشکال هندسی منظم و به ویژه شکل هندسه قلب هستیم و ترکیب نوری که از سقف می تابد و حجم گنبدی سقف، فضایی دلنشین به وجود می...

22 اردیبهشت 1400

حصارکشی تئاتر شهر راه چاره مدیریت شهری نیست، ممنوعیت استفاده از اموال شهرداری در انتخابات

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه باید زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم گردد، گفت: نباید دستگاه های متولی چه اجرایی و چه نظارتی به گونه ای انقباضی عمل نمایند که مشارکت ها کاهش پیدا کند.

11 اردیبهشت 1400

خبرنگاران خداحافظی خراسان شمالی با درختان گردوی سنتی

بجنورد- خبرنگاران- گردوکاران خراسان شمالی که در 2 سال اخیر به علت سرمازدگی محصول چندانی برداشت نکردند با کاشت نهال های گردوی پیوندی بتدریج با درختان سنتی خداحافظی می نمایند تا هر سال متحمل خسارات نشوند.

11 اردیبهشت 1400

کشور از کشاورز حمایت نمی کند خبرنگاران

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت ها تا آنجا که می توانستند سرمایه گذاری بسیار خوبی در بخش صنعت انجام داده اند لیکن در بخش کشاورزی کم کاری شده است.

8 اردیبهشت 1400

تعطیلات پرماجرا

در اثر حمله هکرها به یکی از دیتاسنترهای ابر آروان در روزهای پایانی سال پیش، دسترسی هزاران کاربر به خدمات رایانش ابری این شرکت قطع شد البته این حمله، اختلالی در عملکرد دیگر محصولات این شرکت از جمله شبکه های توزیع محتوا یا سرویس ذخیره سازی ابری ایجاد نکرد،...

6 اردیبهشت 1400

ریزش قیمت خودرو در راه است؟

به گزارش خبرنگاران، درست در تعطیلات نوروزی، ایران خودرو نخستین فروش محصولات خود در سال 1400 را از هشتم فروردین شروع کرده و سه خودروی پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU5 و سمند LX با تحویل سه ماهه عرضه شده است.

27 فروردین 1400

تیموری: گردشگری لازمه توسعه و کارآمدی هر کشور است خبرنگاران

معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با تاکید بر ضرورت توجه به موضوع گردشگری در کشور گفت: گردشگری لازمه توسعه و کارآمدی هر کشور است.

25 فروردین 1400

در نوروز 1400 سین سلامتی یادتان نرود

پس از یک سال خانه نشینی، کمتر کسی را می بینید که دلتنگ سفر و مسافرت نباشد. شوق و ذوق روزهای قبل سفر، بستن چمدان، و زدن به جاده ها به خاطره هایی بدل شده اند که با نزدیک شدن به نوروز، این دلتنگی بیشتر هم به چشم می آید. چه عادت داشتیم در ایام نوروز در شهر خودمان...

19 فروردین 1400

هرمزگان روز بدون فوتی کرونا را سپری کرد، شناسایی 16 مبتلا به کرونای انگلیسی در کیش

خبرنگاران/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته فوتی ناشی از کرونا در استان ثبت نشد و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان همان 1042 نفر باقی ماند.

17 فروردین 1400

مدیران خبرنگاران گزارش منابع انسانی این فروشگاه را تشریح کردند

به نقل از دیجیاتو؛ در مراسم رونمایی از گزارش نیروهای انسانی خبرنگاران مدیران اصلی و میانی بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران از منابع انسانی، چالش های این حوزه و البته راهکار های خبرنگاران صحبت کردند. مدیران عامل خبرنگاران معتقدند انتشار چنین گزارش هایی...

16 فروردین 1400

سرای دلگشا پنجره ای به تجارت مدرن در دل بازار

سرای دلگشا جدیدترین پنجره ای است که درست در قلب بازار تهران به روی تجارت مدرن گشوده شده است. این مرکز خرید مدرن و مجهز درست در خیابان 15 خرداد قرار گرفته است و هدف خود را ارتقا استانداردهای بازار از نظر ایمنی، تجاری و کیفی قرار داده است.

12 فروردین 1400

بازگشایی مجموعه تاریخی و فرهنگی سعدآباد پس از یک دوره تعطیلی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، بازگشایی مجموعه تاریخی و فرهنگی سعدآباد پس از یک دوره تعطیلی صورت می گیرد.

19 اسفند 1399

عیدی کارکنان چقدر است؟

برآوردهای اولیه دولت برای عیدی سال جاری کارکنان یک میلیون و 200 هزار تومان بوده ولی ممکن است در جریان آنالیز در هیات دولت این رقم دستخوش تغییراتی گردد.

7 اسفند 1399

استاد بزرگ شطرنج ایران در کلاس مربیگری فوتبال!

کلاس های 2 روزه مربیگری جلال چراغپور یک میهمان ویژه داشت.

11 بهمن 1399

علت افت شاخص بورس در روزهای اخیر چیست؟

به گزارش خبرنگاران، در حالی که شاخص بورس از اوج 2 میلیون و 78 هزار واحدی خود در 19 مرداد ماه سال جاری به کف کانال 1.2 میلیون واحدی رسیده بود اما طی هفته های اخیر با متعادل شدن بازار، دوباره به فرایند صعودی خود بازگشت به طوری که در روز 22 آذرماه شاخص کل بورس تهران...

30 دی 1399

تأمین هزینههای جاری از بورس، به ضرر اقتصاد و بازار سرمایه است

براساس لایحه بودجه سال 1400 قرار است حدود 95 هزار میلیارد تومان از سهام شرکت ها در بورس واگذار گردد. آیا موضوع برای سرمایه گذاران بورسی مثبت خواهد بود؟ عباس آرگون، در گفت وگو با پایگاه خبری اتاق ایران می گوید: لایحه بودجه 1400 مسائل و مسائل متعددی دارد؛ مهم...

29 دی 1399
تعداد: (105)