طراحی گرافیکی و چاپ

خبرنگاران برنامه خاموشی ها در قم، 11 بهمن ماه

قم- خبرنگاران- شرکت توزیع نیروی برق قم در اطلاعیه ای از اعمال خاموشی در چند شهرک و نواحی صنعتی اطلاع داد.

8 اسفند 1399

ساخت کود مایع برای کشاورزی در فضا

ما قصد داریم این آزمایش را با نمونه های واقعی ادرار انجام دهیم، زیرا ادرار واقعی نه تنها عناصر اولیه شامل فسفر، نیتروژن و پتاسیم را در بر دارد، بلکه عناصر ثانویه مانند گوگرد، کلسیم و منیزیم را نیز شامل می گردد.

9 بهمن 1399

حاجی میرزایی: تغییرات دو سال اخیر کتاب های درسی بازبینی می گردد

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش اطلاع داد تغییرات دو سال اخیر کتاب های درسی بازبینی و اصلاحات لازم در چاپ جدید اعمال می گردد.

21 آذر 1399

رژیم های غذایی مناسب برای حفظ سلامت کبد

تبیان/ چندین نوع رژیم خاص هستند که به سالم تر ماندن کبد انسان یاری زیادی می نمایند. البته توصیه می گردد که قبل از ایجاد هر نوع تغییر ناگهانی در برنامه غذایی تان با یک متخصص مشورت کنید؛ اما از آنجایی که مواد غذایی مصرفی تأثیر زیادی در سلامت این عضو دارند...

21 مهر 1399

اولین تصاویر از طراحی گلکسی تب اس 7 سامسونگ لو رفت

در روزهای اخیر در رابطه با تبلت جدید سامسونگ خبرهای زیادی منتشر شد اما امروز به لطف OnLeaks، ظاهرا از طراحی گلکسی تب اس 7 نیز با خبر شدیم.

24 مرداد 1399

زیباترین دریاچه های جهان را بشناسید، تصاویر

در حالی که بازدید از همه دریاچه های دنیا تقریباً غیرممکن خواهد بود، ما برای کمک به شما اینجا هستیم تا از تصاویر تعدادی از زیباترین دریاچه های کره زمین لذت ببرید.

23 مرداد 1399

چگونه از جزییات قبض گاز آگاه شویم؟

سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: قبوض کاغذی گاز از بهمن ماه سال گذشته به طور رسمی حذف شد و تمام مشترکان می توانند با مراجعه به سایت گاز هر استان از جزییات قبوض خود آگاه شوند.

21 مرداد 1399

پروژه پیوستن پوگبا به رئال مادرید در هاله ای از ابهام

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ ممکن است در این تابستان نتواند به رؤیای بازی زیر نظر زین الدین زیدان در رئال مادرید جامه عمل بپوشاند.

15 تیر 1399

3 مرکز تحقیقاتی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد راه اندازی می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: بر اساس برنامه ریزی اجرا شده درصدد راه اندازی سه مرکز تحقیقاتی جدید، راه اندازی سراهای نوآوری، گسترش تعداد هسته های فناور و راه اندازی نشریات علمی در سال جدید هستیم.

2 خرداد 1399

رابین هود ایرانی، یک زن بود

خبرنگاران/آذربایجان شرقی زنان تبریز، فراتر از زنان دربار شاهانه بودند و با آنچه که ناصرالدین شاه تعریف و توصیف نموده، خیلی فرق داشتند، آن ها بیشتر از پخت و پز و انجام کارهای روتین خانه، بلد بودند، مثلا یکی از آن ها رابین هود ایرانی بود و از غنی می گرفت...

1 فروردین 1399

شرایط عکس ارسالی برای درخواست ویزای شینگن

داشتن اطلاعات دقیق از مدارک موردنیاز سفارتخانه ها برای صدور ویزا فرآیند سخت دریافت ویزا را تسهیل می کند. گاه گردشگران تمام ملزومات سفر را فراهم می کنند اما به دلیل نداشتن آگاهی کافی از شرایط و مدارک موردنیاز سفارتخانه از سفر به کشور موردنظرشان بازمی...

20 اسفند 1398

پیوست زیست محیطی کمربند شرق در حال تدوین است

خبرنگاران/قزوین معاون فنی و عمرانی شهرداری قزوین گفت: پیوست زیست محیطی کمربند شرق قزوین چندمنظوره است و آنالیز آن احتیاج به زمان دارد، در حال حاضر بخشی از آنالیز و مطالعه آن صورت گرفته و تعهد می دهیم که ظرف دو ماه آینده این پیوست به شورای شهر ارائه گردد....

11 دی 1398

ارائه تخفیف 50 درصدی خدمات نظام مهندسی در طرح های بازآفرینی شهری

خبرنگاران/تهران معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: یکی از بسته های تشویقی وزارت راه و شهرسازی، ارائه تخفیف 50 درصدی حق الزحمه خدمات نظام مهندسی شامل طراحی و نظارت به متقاضیان و مالکین بافت های فرسوده است که این مهم کمک شایانی به این امر خواهد...

6 دی 1398

اطلس مصور آسیب شناسی پارچه های تاریخی منتشر شد

اطلس مصور آسیب شناسی پارچه های تاریخی - فرهنگی تألیف فاطمه علیمیرزایی و شهرزاد امین شیرازی نژاد توسط مرکز معرفی فرهنگی، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری چاپ و منتشر شد.

28 آذر 1398