نوشاد: پینگ پنگ ایران و خودم به این مدال احتیاج داشتیم

نوشاد عالمیان گفت: پینگ پنگ ایران و خودم به این مدال برنز نیاز داشتیم و مردم من را ببخشند که نتوانستم به فینال صعود کنم.

نوشاد: پینگ پنگ ایران و خودم به این مدال احتیاج داشتیم

به گزارش خبرنگاران ، نوشاد عالمیان پس از کسب مدال برنز پینگ پنگ بازی های آسیایی 2018 می گوید: خدا را شکر که توانستم این مدال را بگیرم. من برای آن کوشش نموده بودم و پینگ پنگ ایران و خودم به این مدال احتیاج داشتیم. روز گذشته (جمعه) بازی خوب و حساسی را با نماینده هنگ کنگ داشتم که نفر دهم دنیا بود. امروز هم با نفر چهارم دنیا رقابت کردم که واقعا بازیکن قوی بود. در آغاز مسابقه خوب کار کردم، اما سرویس های این بازیکن چینی اذیتم کرد و نتوانستم بازی خوب خودم را ادامه دهم.

او ادامه می دهد: با این حال خدا را شکر می کنم که توانستم مدال بگیرم و این مدال برایم بسیار مهم بود. این که یک بازیکن غیر از شرق آسیا بیاید و مدال بازی های آسیایی را کسب کند واقعا جالب است و فکر نمی کنم که در سال های اخیر چنین اتفاقی افتاده باشد.

عالمیان حرف هایش را اینطور تکمیل می نماید: مردم من را ببخشند که نتوانستم این حریف چینی ام را شکست دهم. من برای برد آمده بودم و می خواستم به فینال بروم، اما نشد و واقعا حریفم قوی بود. ان شاء الله در دوره های بعدی کوشش می کنم تا مدال خوش رنگ تری را بگیرم. باید از پدر و مادرم تشکر کنم که در تمام تمرینات من سختی کشیدند و در کنارم بودند. به ویژه پدرم که چندین سال منتظر چنین لحظه ای بود. از همسرم هم تشکر می کنم که نبودن هایم را تحمل کرد.

منبع: ایران ورزشی

به "نوشاد: پینگ پنگ ایران و خودم به این مدال احتیاج داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوشاد: پینگ پنگ ایران و خودم به این مدال احتیاج داشتیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید