جزئیات ترافیک در محورهای اصلی، اعلام محدودیت تردد در جاده ها

به گزارش وبلاگ بازی، در استان تهران محورهای عوارضی تهران - قم، تهران - فشم، دماوند-گیلاوند، تهران - پردیس (ابتدای آزادراه) با ترافیک نیمه سنگین و قم - تهران عوارضی با ترافیک سنگین روبرو است.

جزئیات ترافیک در محورهای اصلی، اعلام محدودیت تردد در جاده ها

در استان مازندران، محورهای سمنان - کیاسر، پلور - گزنک با ترافیک نیمه سنگین و کرج - مرزن آباد با ترافیک سنگین روبرو است.

در استان البرز، آزادراه کرج - قزوین(ترمینال کلانتری)، کرج-چالوس(سد کرج)، آزادراه تهران - کرج کیلومتر25، کرج - چالوس(بیلقان) با ترافیک سنگین و آزادراه کرج - قزوین (گلشهر)، آزادراه کرج - تهران پل کلاک و کرج-چالوس(کندوان) با ترافیک نیمه سنگین روبرو است.

افزایش 35.8 درصدی تردد در 24 ساعت گذشته

براساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه های هوشمند تردد شمار بر خط در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به روال عادی جریان دارد.

کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1627 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 35.8 درصد افزایش را نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16 درصد، اوج تردد بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

پرترددترین جاده های کشور در 24 ساعت گذشته

آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه تهران-قم، آزادراه قم-تهران، آزادراه ساوه- تهران، آزادراه تهران-ساوه، راستا پاکدشت-تهران و تهران-پاکدشت، محور های تهران-شهریار و شهریار-تهران در 24 ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته اند.

محدودیت های ترافیکی جاده های تا روز شنبه 21 آذر

تردد موتور سیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 18 آذر تا ساعت 24 روز شنبه 21 آذر از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه مورخ 20 آذر از میدان امیر کبیر کرج تا دهانه جنوبی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روز شنبه مورخ 21 آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 13:30 الی 24 روز شنبه مورخ 21 آذر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 الی 24 روز شنبه مورخ 21 آذر و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد وسایل نقلیه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون ها و کامیونت ها از ساعت 6 الی 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش رو مورخ از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد کامیون ها و کامیونت ها از ساعت 6 الی 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش ِ رو از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش ِ رو از محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس ممنوع است.

تردد تریلرها از ساعت 8 الی 23 روز جمعه مورخ 20 آذر از محور اردبیل به آستارا و بالعکس، ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 7 الی 19 روز شنبه مورخ 21 آذر از محورهای قوچان-مشهد، سبزوار-مشهد، گناباد-مشهد و تربت جام-مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به شهر ملک آباد از ساعت 7 چهارشنبه مورخ 18 آذر تا ساعت 14 روز شنبه مورخ 21 آذر به دلیل تردد زائران پیاده ممنوع است.

در محور سلفچگان-قم تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت 17 الی 21 روز شنبه مورخ 21 آذر ممنوع است.

در استان اصفهان محور نائین-خور-طبس تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت 7 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 18 آذر ممنوع است.

در محور آزادشهر-جنگل گلستان و بجنورد-جنگل گلستان و بالعکس تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت 8 الی 23 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش ِ رو ممنوع است.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی

محور پونل - خلخال واقع در استان های گیلان و اردبیل به دلیل بارش شدید برف و کولاک تا اطلاع بعدی مسدود است.

محور شمشک - دیزین واقع در استان های البرز و تهران تا اطلاع بعدی به دلیل بارش باران و احتمال ریزش کوه مسدود است.

محور سروآباد - پاوه واقع در استان کردستان از ساعت 22 مورخ 7 آبان 94 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید باران ریزش کوه و نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور گنجنامه-تویسرکان واقع در استان همدان از مورخ 20 آبان 94 تا اطلاع بعدی با توجه به شرایط جوی و صعب العبور بودن راستا مسدود اعلام می شود.

محور سی سخت - بیده واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از مورخ 25 آبان 94 تا اطلاع بعدی با توجه به کوهستانی و برفگیر بودن و نبود ایمنی کافی راستا مسدود اعلام می شود.

باند رفت آزادراه تهران - ساوه واقع در استان های تهران و مرکزی به دلیل یخ زدگی شدید و عدم ایمنی کافی مسدود است و تردد از محور قدیم تهران - ساوه انجام می شود.

در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا خاتمه سال 94 تردد هرگونه وانت بار حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می شود.

ممنوعیت تردد به تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از راستا فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده های نفتی ممنوع و راستا جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای

در محور کرج - چالوس (کندوان) واقع در استان های البرز و مازندران تا روز 30 آذر 94 روزهای شنبه تا سه شنبه غیر از ایام تعطیلات رسمی، هر هفته از ساعت 7 تا 17 به دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت حدفاصل تونل کندوان تا میدان امیر کبیر تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

بزرگراه تهران ـ فیروزکوه واقع در استان تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل آبسرد تا پل شلمبه تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم راستا) همزمان با اجرای عملیات، انجام می شود.

در محور هراز روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل شهر آبعلی تا رستوران مرمر تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم راستا) همزمان با اجرای عملیات، انجام می شود.

محور هراز بخش واقع در استان تهران از مورخ 24 آذر تا 15 دی 94 روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 19 الی 5 بامداد به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات تعریض و بهسازی و احداث 2 دستگاه پل قوسی، محدوده شنگلده تا گرنک (حدفاصل کیلومتر 73 تا200+76) مسدود است و تردد از محورهای سوادکوه-فیروزکوه و کندوان انجام می شود.

محور آزاد راه مشهد - باغچه (باند رفت و برگشت) واقع در استان خراسان رضوی تا روز 30 آذر 94 ساعت 6 تا 18 به دلیل اجرای عملیات آسفالت حفاظتی در کیلومتر صفر تا 39 تردد همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

در محور مشهد - فریمان واقع دراستان خراسان رضوی از مورخ 10 مهر تا 10 دی 94 بین ساعات 7 تا 17 به دلیل اجرای عملیات مرمت و اجرای آسفالت حفاظتی حدفاصل کیلومتر 0 تا 20 تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

در محور کمربندی نیشابور - مشهد (باند رفت) از 25 مهر تا 25 آذر 94 بین ساعات 7 تا 17 به دلیل اجرای عملیات بهسازی حدفاصل کیلومتر 300+3 تا 900+7 تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها و خلاصه آخرین شرایط جاده ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جزئیات ترافیک در محورهای اصلی، اعلام محدودیت تردد در جاده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ترافیک در محورهای اصلی، اعلام محدودیت تردد در جاده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید