فوتبال دنیا، سیمونه اینزاگی: لاتزیو مقابل تیم های بزرگ بی اراده می گردد، اعتراف می کنم باخت به اینتر حق مان بود

فوتبال دنیا - سرمربی تیم فوتبال لاتزیو از رویکرد شاگردانش در مصاف خانگی منجر به شکست مقابل اینتر ابراز نارضایتی کرد.

فوتبال دنیا، سیمونه اینزاگی: لاتزیو مقابل تیم های بزرگ بی اراده می گردد، اعتراف می کنم باخت به اینتر حق مان بود

به گزارش خبرنگاران، سیمونه اینزاگی در کنفرانس خبری پس از شکست 3 بر صفر لاتزیو مقابل اینتر در استادیوم المپیکوی شهر رم اعتراف کرد که بازی تیمش مقابل تیم های بزرگ ضعیف تر از حد همیشگی است.

اینزاگی گفت: با وجود گل هایی که خوردیم در بازی ماندیم و موقعیت هایی هم برای تغییر نتیجه داشتیم اما نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم. گل اولی که خوردیم خیلی ناشیانه بود و ما اجازه نداریم به این شکل گل بخوریم. بعد از گل اول سعی کردیم واکنش نشان دهیم. باید بهتر از این ها کار کنیم و من اعتراف می کنم که امشب حق لاتزیو بود که بازی را ببازد.

در این بازی لاتزیو بدشانسی هم آورد و آن مصدومیت لوکاس لیوا و خروج او از میدان بود اما جانشین او میلان بادلی هم به همین دلیل در همان نیمه اول مجبور به ترک میدان شد.

اینزاگی در این باره گفت: بدون شد از دست دادن لیوا ضربه بزرگی بود و مصدومیت بادلی به آن افزود. با این حال نمی توان منکر قدرت بیشتر اینتر در حال حاضر شد. فصل پیش ما واقعاً با تیمی باشخصیت به سن سیرو رفتیم و سخت جنگیدیم در بازی برگشت در المپیکو هم تا 20 دقیقه آخر تیم برتر میدان بودیم. مصدومیت و خروج لیوا را نباید بهانه ای برای توجیه شکست مان قلمداد کنیم. جدول رده بندی سری A

لاتزیو در این فصل از سری A مقابل تیم های بزرگ، شامل ناپولی، یوونتوس، رم و حالا اینتر حتی یک امتیاز هم نگرفته است.

اینزاگی راجع به این آمار هم گفت: شاید لاتزیو مقابل تیم های بزرگ اراده ای که در سایر بازی هایش نشان می دهد را ندارد. نباید فراموش کرد تیمی که مقابلش بازی کردیم، تیمی است که درون دروازه اش سمیر هندانوویچ را دارد و می تواند بازیکنی مانند کیتا بالده دیائو را روی نیمکت بنشاند. این تیم برای قهرمانی آماده می گردد. حالا ما بازی مقابل اسپال را پیش رو داریم و با بردن آن می توانیم به مسیر درست برگردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، سیمونه اینزاگی: لاتزیو مقابل تیم های بزرگ بی اراده می گردد، اعتراف می کنم باخت به اینتر حق مان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، سیمونه اینزاگی: لاتزیو مقابل تیم های بزرگ بی اراده می گردد، اعتراف می کنم باخت به اینتر حق مان بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید