سرمربی تیم ملی فوتسال: تضمین سلامت بازیکنان اولویت اصلی ماست

به گزارش وبلاگ بازی و به نقل از فدراسیون، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برنامه ریزی های مربوط به این تیم مطرح نمود: قرار بود نخستین اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان در شهریور ماه برگزار گردد که به دلایل مباحث مربوط به شیوع ویروس کرونااین اردو برگزار نشد. بر همین اساس طبق زمانبندی که انجام شده در مهر ماه دو اردو خواهیم داشت. اردوی اول، هفته اول مهر ماه است که اختصاص به مرحله انتخابی دارد و فاز دوم مهر ماه به اردوی اصلی که با حضور بازیکنان جدید و قدیمی برگزار خواهد شد، اختصاص دارد. ما با برنامه ربزی پیش می رویم تا به اهداف خود که تداوم موفقیت فوتسال بانوان در آسیا است برسیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال: تضمین سلامت بازیکنان اولویت اصلی ماست

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در ادامه در مورد حضور تیم ملی در تورنمنت بین المللی برزیل گفت: آمادگی خود را با توجه زمانی که از سوی فدراسیون فوتبال برزیل (15 شهریور ماه) اعلام شده بود، با ارسال نامه ای به صورت مشروط اعلام کردیم. تضمین سلامت بازیکنان و اهمیت منطقی بودن اعزام ملی پوشان به برزیل با توجه به شرایط کووید 19 در کشور برزیل که هم اکنون در رده دوم دنیا به عنوان یک کشور پر خطر واقع شده است، برایمان الویت است و با ایمیلی به این کشور اعلام کردیم که اگر شرایط مهیا باشد می توانیم در این تورنمنت بین المللی حضور یابیم.

وی گفت: اگر بیماری کرونا در برزیل تشدید گردد احتمال تغییر زمان مسابقات از آذرماه به ماه دیگری وجود دارد.

کمک در انتها گفت: بهترین های قاره ها در این تورنمنت حضور خواهند داشت و شرکت در این تورنمنت برایمان اهمیت بالایی دارد اما مهمترین نکته این است که شرایط و سلامتی بازیکنانمان برای شرکت در این تورنمنت به خطر نیفتد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرمربی تیم ملی فوتسال: تضمین سلامت بازیکنان اولویت اصلی ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی فوتسال: تضمین سلامت بازیکنان اولویت اصلی ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید