روزنامه ترکیه ای: مجید حسینی، ستاره جدید ترابزون اسپور است

نشریه ترکیه ای از مجید حسینی به عنوان ستاره جدید تیم فوتبال ترابزون اسپور یاد کرد.

روزنامه ترکیه ای: مجید حسینی، ستاره جدید ترابزون اسپور است

به گزارش خبرنگاران، و به نقل از سایت روزنامه دامگا ترکیه، مجید حسینی با عملکردش که هر روز بهتر می گردد، بیشتر از هر بازیکن دیگری در ترابزون اسپور نظرها را به خود جلب نموده است. این بازیکن ایرانی در بازی شب گذشته آبی وعنابی ها مقابل ارزروم اسپور بهترین بازیکن تیم بود.

مجید حسینی که ترابزون اسپور این فصل برای به خدمت گرفتنش دشواری های زیادی را پشت سر گذاشت، عملکردش در هر بازی بهتر و بهتر می گردد. این مدافع جوان که در بازی اول ترابزون اسپور حضور نداشت و سپس دو بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد، هر موقع که در زمین بوده، تفاوت را با حضورش در میدان رقم زده است.

مجید حسینی از خیلی از ستاره های ترابزون اسپور که دستمزد بیشتری از وی دریافت می نمایند، تأثیرگذارتر بوده است. خصوصیاتی همچون شرکت او در حملات کلیدی، جهت دادنش به بازی، حرکت پا به توپش در کارهای هجومی تیم، رد و بدل کردن توپ با هم تیمی هایش و داشتن چهره یک رهبر در تیم، نام او را بر سر زبان ها انداخته است.

مجید حسینی یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت های آسیا خواهد بود که در ماه ژانویه برگزار خواهد شد. این فوتبالیست جوان هم در شبکه های اجتماعی به شدت مورد حمایت قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روزنامه ترکیه ای: مجید حسینی، ستاره جدید ترابزون اسپور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه ترکیه ای: مجید حسینی، ستاره جدید ترابزون اسپور است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید