در رختکن استقلال پس از شکست برابر سپاهان چه گذشت؟

رختکن تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل سپاهان، شاهد ناراحتی و صحبت های بازیکنان این تیم بود.

در رختکن استقلال پس از شکست برابر سپاهان چه گذشت؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال که با سه برد پیاپی در جام حذفی و لیگ به مصاف سپاهان رفته بود، در استادیوم آزادی با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد تا بهترین فرصت برای رسیدن به تیم های بالای جدول را از دست بدهد.

پس از خاتمه بازی، بازیکنان استقلال که از شعار بی غیرت، بی غیرت تماشاگران ناراحت بودند، با هم در رختکن درباره بازی صحبت می کردند. یکی از بازیکنان باتجربه گفت: تماشاگران فکر می نمایند ما عمدی خوب بازی نمی کنیم، هفته ها تمرین می کنیم که نتیجه بگیریم، اما وقتی به زمین بازی می رویم، همه استرس دارند. چه کسی این استرس را به بازیکنان انتقال داده؟ تماشاگران ما را با تیم فصل گذشته مقایسه می نمایند، در صورتی که 6 بازیکن از تیم جدا شدند، چند بازیکن جدید آمدند. ما روند خوبی داشتیم و چون پرسپولیس رفته به فینال آسیا، فکر می نمایند ما مقصر هستیم.

یکی دیگر از بازیکنان هم اشاره به مشکل گلزنی تیم کرد و گفت: اگر فشار طرفداران نبود، فلان بازیکن از تیم نمی رفت و اکنون به ما یاری می کرد.

یکی از بازیکنان جوان که از حمله طرفداران به صفحه شخصی اش در هفته های گذشته شاکی بود، در جمع بازیکنان گفت: فکر کنم این بار نوبت فلانی باشد که به او در صفحه شخصی اش هر چیزی دل شان بخواهد بگویند. استقلال تحت فشار است و احتیاج به آرامش دارد

به گزارش خبرنگاران، تیم استقلال بازیکنانی چون امید ابراهیمی، سیدمجید حسینی، امید نورافکن، سرور جپاروف، علی قربانی و مامه تیام را از دست داد و به جای آنها، اللهیار صیادمنش، مرتضی آقاخان، میثم تیموری، محمد دانشگر، الحاجی گرو، مارکوس نیومایر، علی کریمی، روح الله باقری و مرتضی تبریزی را به خدمت گرفت. این بازیکنان نتوانستند جانشینان خوبی برای جدا شده ها باشند. در کنار این موضوع نارضایتی تماشاگران، انتقاد از عملکرد گرو و نیومایر، مقایسه با نتایج پرسپولیس و ... باعث شده این تیم با فشار زیادی به مصاف حریفان برود. بازیکنان هم اعتقاد دارند که طرفداران استقلال باید این روزها پشت تیم شان باشند، نه اینکه با هر نتیجه بدی، موضع بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "در رختکن استقلال پس از شکست برابر سپاهان چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در رختکن استقلال پس از شکست برابر سپاهان چه گذشت؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید