امیدواری نزدیکان سعادتمند به آمدن استراماچونی

به گزارش وبلاگ بازی، درباره سرنوشت نیمکت استقلال بعد از سرانجام بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اخبار متفاوتی به گوش می رسد.

امیدواری نزدیکان سعادتمند به آمدن استراماچونی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بازی، بعضی رسانه ها عقیده دارند انتخاب مجید نامجومطلق به عنوان سرمربی موقت استقلال، برنامه ای است برای بازگشت احتاقتصادی فرهاد مجیدی به استقلال و اگر سعادتمند نتواند آندره آ استراماچونی را برگرداند، چاره ای جز خداحافظی با باشگاه استقلال نخواهد داشت تا با این اتفاق، شرایط برای بازگشت مجیدی به نیمکت استقلال فراهم گردد.

روزنامه فرهیختگان در شماره امروزش روی این مساله مانور نموده و نوشته: اگر چه تمام اعضای هیات مدیره روی انتخاب مجید نامجومطلق به عنوان سرمربی موقت اتفاق نظر داشتند، اما بعضی با این نیت نامجو را انتخاب کردند تا در دقیقه 90 قبل از شروع رقابت های آسیایی او را با فرهاد مجیدی جابه جا نمایند.

این روزنامه مدعی شده وزارت ورزش هم علاقه ای به بازگشت استراماچونی ندارد و امیدوار است استقلال با فرهاد به کارش ادامه دهد.

این اخبار در شرایطی مطرح شده که آرش برهانی به عنوان یکی از نزدیکان به احمد سعادتمند، با امیدواری از بازگشت استراماچونی صحبت نموده. موضوعی که پیش از این توسط مهدی نوروزی معاون اقتصادی استقلال و یکی از نزدیکان به سعادتمند هم مطرح شده بود و او گفته بود وقتی سعادتمند حرفی را بزند، حتما آن را عملی خواهد نمود.

برهانی در یک مصاحبه رادیویی درباره آخرین شرایط بازگشت استراماچونی گفته: فکر و ذکر باشگاه این است که استراماچونی را برگرداند و مدیران باشگاه می دانند این موضوع چقدر برای تیم و طرفداران استقلال مهم است. از نزدیک می بینم که مدیران باشگاه چقدر برای بازگشت استراماچونی کوشش می نمایند و اتفاقات خوبی افتاده است. باشگاه اخیراً اعلام نموده روزنه امیدی برای بازگشت استراماچونی ایجاد شده و سعادتمند با پیگیری فراوان، کوشش می نماید این مربی را بازگرداند که مطمئنم این اتفاق می افتد. طرفداران در فضای مجازی کولاک کردند و استراماچونی هم این اقدام آن ها را می بیند.

نوری پلن B سعادتمند؟

مدیرعامل استقلال امیدوار است هر طور شده استراماچونی را به تهران برگرداند و گویا فردی به نام نامداری ضمانت های اقتصادی لازم برای بازگرداندن استرا را داده است منتهی اگر به هر دلیلی بازگشت مربی ایتالیایی محبوب طرفداران استقلال به تهران عملی نگردد، الکس نوری گزینه است که مدیران استقلال به آن فکر نموده اند.

نکته جالب اینکه آرش برهانی هم این مساله را رد ننموده و گفته اگر استراماچونی نیاید، باشگاه باید نقشه دیگری برای نیمکتش داشته باشد که این نقشه می تواند همکاری احتاقتصادی با الکساندر نوری باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیدواری نزدیکان سعادتمند به آمدن استراماچونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری نزدیکان سعادتمند به آمدن استراماچونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید