پرسپولیسی ها برای دربی محروم می شوند؟

به گزارش وبلاگ بازی، بازی جذاب و دیدنی پرسپولیس و سپاهان که حکم فینال لیگ را داشت با تساوی یک بر یک به خاتمه رسید. بعد از خاتمه بازی درگیری عوامل دو تیم و حواشی زیاد خود بازی را تحت تاثیر قرار داد.

پرسپولیسی ها برای دربی محروم می شوند؟

در این بین پرسپولیسی ها معتقدند عزت الله پورقاز مقصر درگیری بود و بعد از بازی توپ را به سمت کادر فنی پرسپولیس شوت کرد از آنطرف سپاهانی ها معتقدند بازیکنان پرسپولیس شروع کننده دعوا بودند و چند سرخ پوش به سمت عوامل باشگاه سپاهان حمله کردند.

بعد از این اتفاقات شایعه محرومیت چند نفر از عوامل دو تیم به گوش رسید، ولی تا این لحظه این اتفاق نیفتاده است. یکی از اعضای کمیته انظباطی هم بیان نمود هفته آینده با جمع آوری مدارک و مستندات لازم در مورد حواشی رخ داده در اصفهان تصمیم گیری خواهند کرد. با این صحبت ها فعلاً و تا فاصله چند روز مانده به هفته بعدی لیگ خبری از محرومیت بازیکنان و عوامل دو تیم پرسپولیس و سپاهان نخواهد بود.

پرسپولیسی ها نگران بودند شاید چند بازیکن تیمشان که در متن درگیری ها قرار داشتند برای دربی محروم شوند، ولی آنطور که شنیدیم تا قبل از دربی اتفاق خاصی رخ نخواهد داد و هیچ بازیکنی از پرسپولیسی محروم نخواهد شد.

با این حال به احتمال فراوان بعد از دربی با خاطیان بازی اصفهان برخورد خواهد شد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "پرسپولیسی ها برای دربی محروم می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی ها برای دربی محروم می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید