هرمزگان روز بدون فوتی کرونا را سپری کرد، شناسایی 16 مبتلا به کرونای انگلیسی در کیش

به گزارش وبلاگ بازی، خبرنگاران/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته فوتی ناشی از کرونا در استان ثبت نشد و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان همان 1042 نفر باقی ماند.

هرمزگان روز بدون فوتی کرونا را سپری کرد، شناسایی 16 مبتلا به کرونای انگلیسی در کیش

دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با وبلاگ بازی، با بیان اینکه با ابتلای 20 نفر دیگر به کرونای انگلیسی، شمار کل مبتلایان به این ویروس جهش یافته در هرمزگان به 203 نفر رسید، اضافه نمود: 16 نفر از مبتلایان روز گذشته در جزیره کیش شناسایی شده است.

وی اعلام نمود: از مجموع مبتلایان به کرونای انگلیسی در استان، 77 بیمار در بندرعباس، 27 بیمار در قشم 19، بندرخمیر 21، کیش 16، پارسیان 16، بندرلنگه 19، حاجی آباد 11، میناب 9، رودان 5 و در بستک دو نفر ثبت شده است.

نوروزیان با اشاره به اینکه تا به امروز دو نفر بر اثر کرونای انگلیسی در استان جان باخته اند، اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته فوتی ناشی از کرونا در استان ثبت نشد و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان همان هزار و 42 نفر باقی ماند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه اکنون از 90 بیمار کرونایی بستری در بیمارستان های استان، 27 نفر در بخش مراقبت های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال 6 نفر از آن ها وخیم است، افزود: از محموله واکسن کرونای وارد شده به کشور دو هزار و 120 دوز به هرمزگان تعلق گرفت که تا به امروز هزار و 804 دوز آن به نیروهای شاغل در بهداشت و درمان استان تزریق شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هرمزگان روز بدون فوتی کرونا را سپری کرد، شناسایی 16 مبتلا به کرونای انگلیسی در کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرمزگان روز بدون فوتی کرونا را سپری کرد، شناسایی 16 مبتلا به کرونای انگلیسی در کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید