نظر کارشناسان آمریکایی در خصوص زمان بازگشت به شرایط قبل از کرونا

به گزارش وبلاگ بازی، کارشناسان آمریکایی اظهارکردند: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری فیزیکی تا مدتی بخشی از زندگی عادی افراد خواهد بود.

نظر کارشناسان آمریکایی در خصوص زمان بازگشت به شرایط قبل از کرونا

به گزارش وبلاگ بازی، گروهی از کارشناسان دانشگاه جانز هاپکینز اظهار کردند: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی می تواند تا مدتی بخشی از زندگی عادی افراد در ایالات متحده باشد حتی اگر تعداد افرادی که دربرابر بیماری کووید-19 واکسینه شوند، افزایش پیدا نمایند.

محققان آمریکایی تاکید کردند: ضرورت دارد پیش از برداشتن محدودیتها، آمار مبتلایان جدید، فرایند کاهشی موارد بستری در بیمارستان و فوتی های کروناویروس تداوم داشته باشد.

به گفته محققان آمریکایی، کاهش موارد جدید ابتلا و افزایش افراد واکسینه شده در برابر کروناویروس باید میزان چشمگیری باشد تا بتوان در خصوص عادی شدن فرایند زندگی برنامه ریزی کرد.

به گزارش وبلاگ بازی به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، کارشناسان آمریکایی اظهارکردند: اگرچه تزریق واکسن می تواند از ابتلا به نوع شدید بیماری پیشگیری کند، واکسیناسیون به این مفهوم نیست که افراد به طور کامل در برابر بیماری مصون شده اند یا امکان انتقال بیماری به افراد دیگر وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نظر کارشناسان آمریکایی در خصوص زمان بازگشت به شرایط قبل از کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر کارشناسان آمریکایی در خصوص زمان بازگشت به شرایط قبل از کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید