دیدار مشکی پوشان - ملوان با وجود حضور بازیکنان در زمین لغو شد

دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و مشکی پوشان خراسان از رقابت های لیگ دسته اول، برگزار نشد.

دیدار مشکی پوشان - ملوان با وجود حضور بازیکنان در زمین لغو شد

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران خبرنگاران پویا، قرار بود تیم های ملوان بندرانزلی و مشکی پوشان خراسان از ساعت 16:15 امروز (شنبه) در چارچوب هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در استادیوم تختی بندرانزلی به مصاف هم بروند که این دیدار به دلیل عدم دریافت مجوز تیم مشکی پوشان از سازمان لیگ و صادر نشدن کارت بازی بازیکنان این تیم لغو شد.

این در حالی است که تیم داوری و نیز بازیکنان دو تیم در زمین حاضر شدند و تماشاگران هم در استادیوم حضور داشتند، اما ناظر مسابقه از برگزاری بازی جلوگیری کرد.

فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول در گفت وگو با خبرنگاران ضمن تأیید این خبر گفت: به دلیل عدم صدور مجوزهای لازم توسط کمیته های انضباطی و مشخص وضعیت، تیم مشکی پوشان نتوانست در این مسابقه شرکت کند. پیش تر برای این تیم، مجوز موقت صادر گردیده بود و کارت بازی بازیکنان مشکی پوشان هم ضبط گردیده است.

وی در خصوص نتیجه این بازی و اینکه گفته می گردد مشکی پوشان به دلیل عدم شرکت در دو مسابقه از لیگ یک کنار گذاشته می گردد، توضیح داد: کمیته انضباطی درباره نتیجه این مسابقه و اینکه مشکی پوشان از لیگ دسته اول کنار گذاشته گردد یا خیر، تصمیم گیری می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دیدار مشکی پوشان - ملوان با وجود حضور بازیکنان در زمین لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار مشکی پوشان - ملوان با وجود حضور بازیکنان در زمین لغو شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید