اخبار ضد و نقیض درباره استعفای نخست وزیر جدید لبنان

به گزارش وبلاگ بازی، یک روزنامه نگار لبنانی مدعی شد نخست وزیر مکلف لبنان قصد انصراف از ماموریت تشکیل دولت جدید این کشور عقب نشینی نموده است.

اخبار ضد و نقیض درباره استعفای نخست وزیر جدید لبنان

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، سالم زهران، روزنامه نگار لبنانی با انتشار پیامی در توییتر نوشت: مصطفی ادیب، نخست وزیر مکلف لبنان سه شنبه نامه استعفایش از تشکیل دولت جدید این کشور را نوشته است و جزئیات آن امروز (چهارشنبه) یا پنجشنبه معین می گردد.

وی اضافه نمود: مگر اینکه یک معجزه سیاسی رخ دهد و من معتقدم که زمان معجزه گذشته است.

زهران در خاتمه نوشت: خداوند لبنان را که بر روی کمربند زلزله بین المللی و منطقه ای قرار گرفته است حفظ کند.

این درحالی است که پایگاه خبری العهد گفت که گفت وگوهای عماد میشل عون، رئیس جمهوری لبنان با رؤسای فراکسیون های مجلس این کشور درباره فرایند تشکیل دولت خاتمه یافته است و وی از مواضع و نظر آنها درباره دولت جدید لبنان مطلع شده است.

طبق این گزارش، ساعات آینده برای شفاف سازی امور و آشکار کردن چشم انداز توافق برای تشکیل دولت یا ناتوانی مصطفی ادیب، نخست وزیر مکلف لبنان در تشکیل دولت معین کننده خواهد بود.

به همین دلیل، منابع مطلع گفتند که به دنبال خاتمه یافتن گفت وگوهای میشل عون با رؤسای فراکسیون های مجلسی و احزاب درباره تشکیل دولت، وی از مصطفی ادیب خواسته است که امروز به ملاقات او در کاخ بعبدا برود تا او را از نتیجه گفت وگوهای خود با رؤسای فراکسیون ها مطلع کند و ادیب نیز بتواند موضع مناسبی را در این زمینه اتخاذ کند.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "اخبار ضد و نقیض درباره استعفای نخست وزیر جدید لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخبار ضد و نقیض درباره استعفای نخست وزیر جدید لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید